Menu

Scholar Minds Edu-Mentoring by Academic Experts 

An IIM & XLRI Alumni initiative for Education Excellence

Apply for Admission/Scholarship Test for 2018 Programs

Present ScolarMind Student

Admissions Available for Academic Year 2017-18

Class 6-8

Olympiad Explorer

Class 9-10

Program Code: Young Champs

*Limited Seats Available for Class 9-12

Class 11- Admissions will be given on Merit basis. Admission test mandatory for all new students, who have not attended ScholarMinds Programs in class 9 &10.

12- Only students who have studies in class 9 & 10 or in class 11 as Scholarminds are eligible to apply for class 12 admissions.

Click here know More

Admissions are offered on First come First serve and Merit basis to the Qualifying Candidates.

Admission cum scholarship tests are being conducted during Nov 2016

The selected candidates will get notified with test Results within 15 days of Test date.

The selected candidates shall complete their enrollment within  a week after Test Results.

List Of Students who eligible to have direct admissions in 2017-18 Programs

Serial number Student Name Course Name Academic Year School Bathes alloted
1 Aastha Kumar Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16 Ryan International School ClassIX-ICSE-PCM Integrated-2015-16
2 Zuhaib Ahmed Class VII- Mathematics- 2015-16 2015-16 Narayana E-Techno School Mathmastermind IQ Workshop-Batch3-swetha-27th April 2015:1:00 pm -3:00pm, CLASS 7-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Tues & Fri 5:00-6:30)), CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Sat 2:00-5:00)
3 Vishwadheeb Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16   ClassX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
4 Spoorthi Veeresh Kyvater Class VII- Mathematics- 2015-16 2015-16 HAL Public school CLASS 7-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Tues & Fri 5:00-6:30)), CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Sat 2:00-5:00)
5 Shreyan Sen ClassV-Science, Class V-Mathematics 2015-16, 2015-16 HAL Public school CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Mon & Wed 5:00-6:30), CLASS 5-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 9:30-12:30)
6 Anil ASBP Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16 NCFE ClassX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
7 Ishani Mishra Class VI-Mathematics 2015-16 Gopalan National School CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Tues & Thurs 5:00-6:30)
8 Ishitha Agarwal Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16 Cathedral High School ClassX-ICSE-PCM Integrated-2015-16
9 Abhijeet Mishra Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16 Gopalan National School ClassX-ICSE-PCM Integrated-2015-16
10 Jui Rajeev Joglekar Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16 New Horizon School ClassX-ICSE-PCM Integrated-2015-16
11 Krishanu Dey ClassV-Science, Class V-Mathematics 2015-16, 2015-16 HAL Public school CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Mon & Wed 5:00-6:30), CLASS 5-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 9:30-12:30)
12 Nirzar Purvang Modi Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16 NCFE ClassIX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
13 Vinayak Vivek Hotkar Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16 NCFE ClassIX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
14 Santhosh SRS Class VI-Mathematics, Class VI-Science 2015-16, 2015-16 Ryan International School CLASS 6-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 2:00-5:00), CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Tues & Thurs 5:00-6:30)
15 Srivatsan N Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16 Geethanjali Vidyalaya ClassIX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
16 Aryaman Manish Kolhe VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 Sisugriha Montessori & High School Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 1-Ashish Goel (Thurs 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 1-Sundar (Sat 1:00-2:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
17 Dev Vipul Mashru Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16 NCFE ClassIX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
18 Aaryan Singh Class V-Mathematics 2015-16 NCFE CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Mon & Wed 5:00-6:30), CLASS 5-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 9:30-12:30)
19 Shreya Patil Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16 Presidency School ClassIX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
20 Sneha Ramanan Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16 NCFE ClassX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
21 Anusha Aravind P Class VI-Mathematics 2015-16   CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Swetha (Sat 9:30-12:30)
22 Ashutosh Bebarta VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 NCFE Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 1-Ashish Goel (Thurs 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 1-Sundar (Sat 1:00-2:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
23 Suryansh Gupta Class VII- Mathematics- 2015-16 2015-16 Vagdevi Vilas School CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Swetha (Wed & Fri 5:00-6:30)
24 Karthik Vijay VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 NCFE Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 2-Ashish Goel (Mon 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 2-Sundar (Sat 3:00-4:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 2-Mandal (wed 6:00-7:30)(Sat 4:30-6:30)
25 Shyam Class IV Mathematics 2015-16 NCFE CLASS 4-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Sat 2:00-5:00))
26 Mounav Mahadev Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16   ClassIX-ICSE-PCM Integrated-2015-16
27 Rishika T D Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16 NCFE ClassX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
28 Dhanush V Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16 Kendriya Vidyalaya ClassIX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
29 Prayaas Karmakar Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16 Ryan International School ClassIX-ICSE-PCM Integrated-2015-16
30 Raji R VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16   Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 2-Ashish Goel (Mon 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 2-Sundar (Sat 3:00-4:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 2-Mandal (wed 6:00-7:30)(Sat 4:30-6:30)
31 Aanya Agrawal ClassV-Science, Class V-Mathematics 2015-16, 2015-16 New Horizon Public School CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Mon & Wed 5:00-6:30), CLASS 5-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 9:30-12:30)
32 Abigail Sparsha Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16 NCFE ClassIX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
33 Arjun Kannan Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16 NCFE ClassIX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
34 KaviyaaShri Class IV Mathematics 2015-16 Global International School CLASS 4-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Sat 2:00-5:00))
35 Ameya Vijay Sawal class VI-SM Integrated-2015-16 2015-16 NCFE CLASS 6-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 2:00-5:00), CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Tues & Thurs 5:00-6:30)
36 Niyata Nair VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 NCFE Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 2-Ashish Goel (Mon 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 2-Sundar (Sat 3:00-4:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 2-Mandal (wed 6:00-7:30)(Sat 4:30-6:30)
37 Rohit Ajay Chebbi VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 DPS-East Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 2-Ashish Goel (Mon 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 2-Sundar (Sat 3:00-4:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
38 Athreya Srinivas Class IV-Mathematics, Class IV-Science 2015-16, 2015-16   CLASS 4-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Wed & Thurs 5:00-6:30), CLASS 4-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Sat 2:00-5:00))
39 Subitssha MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16   Mathsmastermind IQ Workshop-Batch3-JR3-Swetha-13th-25th April 2015:12:30pm-2:30pm
40 Zuhaib Ahmed CLASS VII-SCIENCE 2015-16 Narayana E-Techno School Mathmastermind IQ Workshop-Batch3-swetha-27th April 2015:1:00 pm -3:00pm, CLASS 7-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Tues & Fri 5:00-6:30)), CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Sat 2:00-5:00)
41 Karthik G MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16   Mathsmastermind IQ Workshop-Batch1-JR1-Chitra-13th-25th April 2015:9:30am-11:30am, CLASS 3-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Thurs & Fri 5:00-6:30)
42 Suhail Ahmed Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16   Robotics-27th April-8th May 2015-Rohit-3:30pm-5:30pm Daily, ClassIX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
43 Karthik G JMM_Olympiad Explorer 2015-16   Mathsmastermind IQ Workshop-Batch1-JR1-Chitra-13th-25th April 2015:9:30am-11:30am, CLASS 3-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Thurs & Fri 5:00-6:30)
44 Mihika Saxena Euphoric Science-Summer Workshop-2015 2015-16 Ryan International CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Mon & Wed 5:00-6:30), CLASS 5-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 9:30-12:30)
45 Mihika Saxena MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 Ryan International CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Mon & Wed 5:00-6:30), CLASS 5-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 9:30-12:30)
46 Mihika Saxena Class V-SM Integrated-2015-16 2015-16 Ryan International CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Mon & Wed 5:00-6:30), CLASS 5-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 9:30-12:30)
47 Ashikaa Sri Arun JMM_Olympiad Explorer 2015-16 Geethanjali Vidyalaya CLASS 3-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Thurs & Fri 5:00-6:30)
48 Athreya Srinivas MathsMastermind Summer Workshop-2015, Euphoric Science-Summer Workshop-2015 2015-16, 2015-16   CLASS 4-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Wed & Thurs 5:00-6:30), CLASS 4-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Sat 2:00-5:00))
49 Nihaal Shrivastava MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16   Mathsmastermind IQ Workshop-Batch1-JR1-Chitra-13th-25th April 2015:9:30am-11:30am
50 Anisha Debnath Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16   ClassX-ICSE-PCM Integrated-2015-16
51 Shivam Bhattacharjee Class V-Mathematics 2015-16 NCFE CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Akshata (Sat 9:30-12:30)
52 Zuhaib Ahmed Euphoric Science-Summer Workshop-2015, MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16, 2015-16 Narayana E-Techno School Mathmastermind IQ Workshop-Batch3-swetha-27th April 2015:1:00 pm -3:00pm, CLASS 7-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Tues & Fri 5:00-6:30)), CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Sat 2:00-5:00)
53 Shreyash Dash Class VI-Mathematics, Class VI-Science 2015-16, 2015-16 NCFE Mathsmastermind IQ Workshop-Batch3-JR3-Swetha-13th-25th April 2015:12:30pm-2:30pm, CLASS 6-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 2:00-5:00), CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Tues & Thurs 5:00-6:30)
54 Abhinav Sambangi MathsMastermind Summer Workshop-2015, Euphoric Science-Summer Workshop-2015 2015-16, 2015-16 Shishya BEML public school Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 2-Ashish Goel (Mon 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 2-Sundar (Sat 3:00-4:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 2-Mandal (wed 6:00-7:30)(Sat 4:30-6:30)
55 Janani Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16   ClassX-ICSE-PCM Integrated-2015-16
56 Prateek Chavan VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 DPS-Sarjapur Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 1-Sundar (Sat 1:00-2:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
57 Imon Banerjee VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 NPS-Indiranagar Robotics-27th April-8th May 2015-Rohit-3:30pm-5:30pm Daily, Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 2-Ashish Goel (Mon 5:00-7:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 2-Mandal (wed 6:00-7:30)(Sat 4:30-6:30)
58 Sanjay Venugopal VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 DPS-Sarjapur Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 1-Ashish Goel (Thurs 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 1-Sundar (Sat 1:00-2:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
59 Diganth S Class IV-Mathematics 2015-16 Geethanjali Vidyalaya CLASS 3-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Thurs & Fri 5:00-6:30)
60 Abhinav Vince Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16 Sisugriha Montessori & High School ClassX-ICSE-PCM Integrated-2015-16
61 Shradha Janardanan MathsMastermind Summer Workshop-2015, Comprehensive Robotics 2015-16, 2015-16   Robotics-13th April-24th April 2015-Rohit-3:00pm-5:00pm
62 Shreya Chauhan VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 NPS-Koramangala Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 1-Ashish Goel (Thurs 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 1-Sundar (Sat 1:00-2:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
63 Chinmaya MathsMastermind Summer Workshop-2015, Euphoric Science-Summer Workshop-2015, Comprehensive Robotics 2015-16, 2015-16, 2015-16   Robotics-13th April-24th April 2015-Rohit-3:00pm-5:00pm
64 Krishaang Mandal Class IV-Mathematics 2015-16   CLASS 4-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Sat 2:00-5:00))
65 Ridhi Mehra VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 NPS-Koramangala Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 1-Ashish Goel (Thurs 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 1-Sundar (Sat 1:00-2:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
66 Aditya Shekhar Class VII- Mathematics- 2015-16 2015-16 NCFE CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Sat 2:00-5:00), CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Swetha (Wed & Fri 5:00-6:30)
67 Vaishnavi J MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 chaitanya techno school Mathsmastermind IQ Workshop-Batch3-JR3-Swetha-13th-25th April 2015:12:30pm-2:30pm
68 Gobind Singh Munday CLASS VII-MATHEMATICS 2015-16   CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Tues & Thurs 5:00-6:30)
69 Diganth S MathsMastermind Summer Workshop-2015, Euphoric Science-Summer Workshop-2015 2015-16, 2015-16 Geethanjali Vidyalaya CLASS 3-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Thurs & Fri 5:00-6:30)
70 Gursharan S MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 Global International School Mathsmastermind IQ Workshop-Batch1-JR1-Chitra-13th-25th April 2015:9:30am-11:30am
71 Kanish Akshay Khetarpal Class VI-Mathematics 2015-16 NCFE CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Tues & Thurs 5:00-6:30)
72 Monitha Lokesh Class V-Mathematics 2015-16 Poorna Prajna Education Centre CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Mon & Wed 5:00-6:30)
73 Debtanay Mukharjee MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16   Mathsmastermind IQ Workshop-Batch1-JR1-Chitra-13th-25th April 2015:9:30am-11:30am
74 Laksana Balaji Comprehensive Robotics 2015-16 army public school Robotics-27th April-8th May 2015-Rohit-3:30pm-5:30pm Daily
75 Atulya Manikandan Class V-Mathematics 2015-16   CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Mon & Wed 5:00-6:30)
76 C Sai Shirish Reddy MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16   CLASS 6-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 2:00-5:00), CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Tues & Thurs 5:00-6:30)
77 Dheeraj M S Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16 Air Force School ClassIX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
78 Neha Baddi MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 NCFE Mathsmastermind IQ-Juniors-Akshata- 27th April-9th May: 10:30am-12:30pm
79 Krishap Sreenivasan Comprehensive Robotics-Level2 2015-16 Royale concorde International School Robotics-13th April-24th April 2015-Rohit-3:00pm-5:00pm, Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 1-Ashish Goel (Thurs 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 1-Sundar (Sat 1:00-2:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
80 Angela Damasus MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 Ryan International-Marathahalli Mathmastermind IQ Workshop-Batch3-swetha-27th April 2015:1:00 pm -3:00pm, CLASS 7-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Tues & Fri 5:00-6:30)), CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Tues & Thurs 5:00-6:30)
81 Praneeth M S VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16   Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 2-Ashish Goel (Mon 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 2-Sundar (Sat 3:00-4:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 2-Mandal (wed 6:00-7:30)(Sat 4:30-6:30)
82 Immaculate Damasus Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16   ClassIX-ICSE-PCM Integrated-2015-16
83 Krishap Sreenivasan MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 Royale concorde International School Robotics-13th April-24th April 2015-Rohit-3:00pm-5:00pm, Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 1-Ashish Goel (Thurs 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 1-Sundar (Sat 1:00-2:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
84 Angela Damasus Class VII- Mathematics- 2015-16, CLASS VII-SCIENCE 2015-16, 2015-16 Ryan International-Marathahalli Mathmastermind IQ Workshop-Batch3-swetha-27th April 2015:1:00 pm -3:00pm, CLASS 7-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Tues & Fri 5:00-6:30)), CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Tues & Thurs 5:00-6:30)
85 Sivani Vemuri Euphoric Science-Summer Workshop-2015 2015-16 Royale concorde International School  
86 Shivanee Kondur Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16 Indian Public School ClassX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
87 Karthik Dileep Class VI-Mathematics 2015-16   CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Tues & Thurs 5:00-6:30)
88 Misha Gupta MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 CMR NPS , Kalyan Nagar CLASS 4-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Sat 2:00-5:00))
89 Smrithi M V Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16   ClassX-ICSE-PCM Integrated-2015-16
90 Chandana Koushik Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16   ClassIX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
91 Tejas Rajkumar MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 Sisugriha Montessori & High School CLASS 4-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Sat 2:00-5:00))
92 Aryan Pillai MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 New Horizon Public School Mathsmastermind IQ Workshop-Batch3-JR3-Swetha-13th-25th April 2015:12:30pm-2:30pm
93 Ajinkya Bapat Comprehensive Robotics 2015-16 NCFE Robotics-13th April-24th April 2015-Rohit-3:00pm-5:00pm
94 Krishap Sreenivasan VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 Royale concorde International School Robotics-13th April-24th April 2015-Rohit-3:00pm-5:00pm, Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 1-Ashish Goel (Thurs 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 1-Sundar (Sat 1:00-2:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
95 Arjun Menon Comprehensive Robotics 2015-16 New Horizon Public School Robotics-27th April-8th May 2015-Rohit-3:30pm-5:30pm Daily
96 Sourav Srinath Class V-Mathematics 2015-16 Royale concorde International School CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Akshata (Sat 9:30-12:30)
97 Vaibhav Srinath Class VI-Mathematics 2015-16   CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Swetha (Sat 9:30-12:30)
98 Pruthvi Koka Class VI-Mathematics 2015-16   CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Swetha (Sat 9:30-12:30)
99 Tushara N.G Class V-SM Integrated-2015-16, MathsMastermind Summer Workshop-2015, Euphoric Science-Summer Workshop-2015 2015-16, 2015-16, 2015-16 Shishya BEML public school CLASS 5-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 9:30-12:30)
100 Abhinav Sambangi VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 Shishya BEML public school Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 2-Ashish Goel (Mon 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 2-Sundar (Sat 3:00-4:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 2-Mandal (wed 6:00-7:30)(Sat 4:30-6:30)
101 Tejashri Inder Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16   ClassX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
102 Swathi Rupali N V VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 Geethanjali Vidyalaya Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 1-Ashish Goel (Thurs 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 1-Sundar (Sat 1:00-2:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
103 Tejas Rajkumar Class IV-Mathematics 2015-16 Sisugriha Montessori & High School CLASS 4-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Sat 2:00-5:00))
104 Neha Prabhu Class IV-Mathematics 2015-16   CLASS 4-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Sat 2:00-5:00))
105 Sohan Syriach Comprehensive Robotics, MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16, 2015-16 NCFE Mathsmastermind IQ Workshop-Batch3-JR3-Swetha-13th-25th April 2015:12:30pm-2:30pm, Robotics-13th April-24th April 2015-Rohit-3:00pm-5:00pm
106 Jeswin Benedict L.J MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 Fusco's School Mathsmastermind IQ Workshop-Batch1-JR1-Chitra-13th-25th April 2015:9:30am-11:30am
107 Joslin Laurae L.J. MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 Fusco's School  
108 Nitin Rajshekhar Comprehensive Robotics 2015-16 NPS-Indiranagar Robotics-13th April-24th April 2015-Rohit-3:00pm-5:00pm, Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 1-Ashish Goel (Thurs 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 1-Sundar (Sat 1:00-2:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
109 C Sai Shirish Reddy Class VI-Mathematics, Class VI-Science 2015-16, 2015-16   CLASS 6-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 2:00-5:00), CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Tues & Thurs 5:00-6:30)
110 Aaryan Vijai MathsMastermind Summer Workshop-2015, Euphoric Science-Summer Workshop-2015 2015-16, 2015-16   CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Mon & Wed 5:00-6:30), CLASS 5-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 9:30-12:30)
111 HEWIN BYJU MathsMastermind Summer Workshop-2015, Comprehensive Robotics 2015-16, 2015-16   Robotics-13th April-24th April 2015-Rohit-3:00pm-5:00pm, Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 2-Ashish Goel (Mon 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 2-Sundar (Sat 3:00-4:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 2-Mandal (wed 6:00-7:30)(Sat 4:30-6:30)
112 Charita S Class VI-Mathematics 2015-16    
113 Yanvitha T Class VII- Mathematics- 2015-16 2015-16 Geethanjali Vidhyalaya CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Swetha (Wed & Fri 5:00-6:30)
114 Sanjay Chidambaram MathsMastermind Summer Workshop-2015, Comprehensive Robotics 2015-16, 2015-16   Robotics-27th April-8th May 2015-Rohit-3:30pm-5:30pm Daily, Mathmastermind IQ Workshop-Batch3-swetha-27th April 2015:1:00 pm -3:00pm
115 Lakshitha T Class IV Mathematics 2015-16 Geethanjali Vidyalaya CLASS 4-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Sat 2:00-5:00))
116 Varun Chahal MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 Bishop Cottons Boys School  
117 Diya Anup MathsMastermind Summer Workshop-2015, Euphoric Science-Summer Workshop-2015 2015-16, 2015-16   Robotics-13th April-24th April 2015-Rohit-3:00pm-5:00pm, Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 2-Ashish Goel (Mon 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 2-Sundar (Sat 3:00-4:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
118 Ridhi Chahal MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 Bishop Cottons Girls School  
119 Darsh Anup MathsMastermind Summer Workshop-2015, Euphoric Science-Summer Workshop-2015 2015-16, 2015-16   CLASS 4-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Wed & Thurs 5:00-6:30), CLASS 4-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Sat 2:00-5:00))
120 Aaditya Nair MathsMastermind Summer Workshop-2015, Euphoric Science-Summer Workshop-2015 2015-16, 2015-16 NCFE CLASS 5-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 9:30-12:30)
121 Khushi Madhugiri Prasanth Euphoric Science-Summer Workshop-2015, VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16, 2015-16   Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 2-Sundar (Sat 3:00-4:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
122 Diya Anup Comprehensive Robotics 2015-16   Robotics-13th April-24th April 2015-Rohit-3:00pm-5:00pm, Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 2-Ashish Goel (Mon 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 2-Sundar (Sat 3:00-4:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
123 Arjun S MathsMastermind Summer Workshop-2015, Comprehensive Robotics 2015-16, 2015-16   Mathsmastermind IQ Workshop-Batch3-JR3-Swetha-13th-25th April 2015:12:30pm-2:30pm, Robotics-13th April-24th April 2015-Rohit-3:00pm-5:00pm, CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Sat 2:00-5:00)
124 Smruthi Srikanth MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16    
125 Aryaman Kummamuru VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 NCFE Mathmastermind IQ Workshop-Batch3-swetha-27th April 2015:1:00 pm -3:00pm, Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 1-Ashish Goel (Thurs 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 1-Sundar (Sat 1:00-2:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
126 Rebecca Palliyan Saji MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16   Mathsmastermind IQ Workshop-Batch1-JR1-Chitra-13th-25th April 2015:9:30am-11:30am
127 Diya Anup VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16   Robotics-13th April-24th April 2015-Rohit-3:00pm-5:00pm, Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 2-Ashish Goel (Mon 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 2-Sundar (Sat 3:00-4:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
128 Symona S Kumar Class IV-Mathematics 2015-16 Vagdevi Vilas School CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Mon & Wed 5:00-6:30)
129 Shreyas Kummamuru VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 NCFE Mathmastermind IQ Workshop-Batch3-swetha-27th April 2015:1:00 pm -3:00pm, Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 1-Ashish Goel (Thurs 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 1-Sundar (Sat 1:00-2:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
130 Darsh Anup Class IV-Science, Class IV-Mathematics 2015-16, 2015-16   CLASS 4-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Wed & Thurs 5:00-6:30), CLASS 4-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Sat 2:00-5:00))
131 Nandini .g Iyer Class VII- Mathematics- 2015-16 2015-16 Geethanjali Vidyalaya CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Sat 2:00-5:00)
132 Aaryan Vijai Class V-SM Integrated-2015-16 2015-16   CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Mon & Wed 5:00-6:30), CLASS 5-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 9:30-12:30)
133 Harshan S MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 Indian Public School  
134 HEWIN BYJU VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16   Robotics-13th April-24th April 2015-Rohit-3:00pm-5:00pm, Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 2-Ashish Goel (Mon 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 2-Sundar (Sat 3:00-4:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 2-Mandal (wed 6:00-7:30)(Sat 4:30-6:30)
135 Sohan M MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16    
136 Aditya D S MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16   Mathsmastermind IQ Workshop-Batch3-JR3-Swetha-13th-25th April 2015:12:30pm-2:30pm
137 Nitin Rajshekhar VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 NPS-Indiranagar Robotics-13th April-24th April 2015-Rohit-3:00pm-5:00pm, Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 1-Ashish Goel (Thurs 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 1-Sundar (Sat 1:00-2:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
138 Advaita Menon MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16   Mathsmastermind IQ Workshop-Batch3-JR3-Swetha-13th-25th April 2015:12:30pm-2:30pm, Robotics-27th April-8th May 2015-Rohit-3:30pm-5:30pm Daily
139 Ashwin Hari MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 Ryan International-Marathahalli Mathsmastermind IQ Workshop-Batch3-JR3-Swetha-13th-25th April 2015:12:30pm-2:30pm
140 Vedanth S.G Euphoric Science-Summer Workshop-2015 2015-16 St. Thomas Public School CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Mon & Wed 5:00-6:30), CLASS 5-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 9:30-12:30)
141 Om Nilesh Sawkare Comprehensive Robotics 2015-16   Robotics-13th April-24th April 2015-Rohit-3:00pm-5:00pm
142 Navnitha R VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 NCFE Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 2-Ashish Goel (Mon 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 2-Sundar (Sat 3:00-4:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 2-Mandal (wed 6:00-7:30)(Sat 4:30-6:30)
143 Karthik G Euphoric Science-Summer Workshop-2015 2015-16   Mathsmastermind IQ Workshop-Batch1-JR1-Chitra-13th-25th April 2015:9:30am-11:30am, CLASS 3-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Thurs & Fri 5:00-6:30)
144 Revanth Sreeram Ambati MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 NCFE Mathsmastermind IQ Workshop-Batch3-JR3-Swetha-13th-25th April 2015:12:30pm-2:30pm
145 Shishira Muppala Class VI-Mathematics 2015-16   CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Tues & Thurs 5:00-6:30)
146 Aditya Somasundaram Comprehensive Robotics 2015-16   Robotics-27th April-8th May 2015-Rohit-3:30pm-5:30pm Daily
147 Pranav Subramaniam MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16    
148 Advaith Anand Comprehensive Robotics 2015-16 New Horizon Public School Robotics-27th April-8th May 2015-Rohit-3:30pm-5:30pm Daily
149 Ujjvala A Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16 Baldwin Girls High School ClassX-ICSE-PCM Integrated-2015-16
150 Harsh sunil Vora Class VII- Mathematics- 2015-16, CLASS VII-SCIENCE 2015-16, 2015-16 Shishya BEML public school CLASS 7-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Tues & Fri 5:00-6:30)), CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Sat 2:00-5:00)
151 Rohitha Mada Class VII- Mathematics- 2015-16 2015-16   CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Swetha (Wed & Fri 5:00-6:30)
152 TestAdminStudent TM TL Comprehensive Robotics-Level2 2015-16 NHG Mathsmastermind IQ Workshop-Batch3-JR3-Swetha-13th-25th April 2015:12:30pm-2:30pm
153 Vedanth S.G Class V-Mathematics 2015-16 St. Thomas Public School CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Mon & Wed 5:00-6:30), CLASS 5-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 9:30-12:30)
154 Sampreeti Mohapatra JMM_Olympiad Explorer 2015-16   CLASS 3-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Thurs & Fri 5:00-6:30)
155 Satvika Sai Class VII- Mathematics- 2015-16 2015-16   CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Swetha (Wed & Fri 5:00-6:30)
156 Swaminath Class IV-Mathematics 2015-16 NCFE CLASS 4-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Sat 2:00-5:00))
157 Tejas P Class VII- Mathematics- 2015-16 2015-16   CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Swetha (Wed & Fri 5:00-6:30)
158 Aditya Manoj MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 Chinmaya Vidyalaya Mathmastermind IQ Workshop-Batch3-swetha-27th April 2015:1:00 pm -3:00pm
159 Antonius H Class V-Mathematics 2015-16 New Horizon Public School CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Akshata (Sat 9:30-12:30)
160 Vaishali T Class VII- Mathematics- 2015-16 2015-16   CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Swetha (Wed & Fri 5:00-6:30)
161 Shankaranarayanan C Euphoric Science-Summer Workshop-2015, MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16, 2015-16   Mathmastermind IQ Workshop-Batch3-swetha-27th April 2015:1:00 pm -3:00pm, CLASS 6-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 2:00-5:00), CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Tues & Thurs 5:00-6:30)
162 Aryan Chaudhari Class IV-Mathematics 2015-16 Vibgyor High CLASS 4-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Sat 2:00-5:00))
163 Priyam Chakraborty MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 Inventure Academy Mathsmastermind IQ-Juniors-Akshata- 27th April-9th May: 10:30am-12:30pm
164 Avinash V Comprehensive Robotics 2015-16 Ryan International-Marathahalli Robotics-27th April-8th May 2015-Rohit-3:30pm-5:30pm Daily
165 Divya K Angelina Class IV-Mathematics 2015-16 NCFE CLASS 4-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Sat 2:00-5:00))
166 Rishi Aravind Ravinuthala Euphoric Science-Summer Workshop-2015 2015-16   CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Akshata (Sat 9:30-12:30)
167 Joslin Laurae L.J. Euphoric Science-Summer Workshop-2015 2015-16 Fusco's School  
168 Rajdeep Hiteshkumar Mistry MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16    
169 Jaydev Jayesh Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16   ClassX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
170 Nishok P MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16    
171 Rishi Aravind Ravinuthala Class V-Mathematics 2015-16   CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Akshata (Sat 9:30-12:30)
172 Suhail Ahmed Comprehensive Robotics-Level2 2015-16   Robotics-27th April-8th May 2015-Rohit-3:30pm-5:30pm Daily, ClassIX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
173 Anoksha L MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16 NCFE Mathmastermind IQ Workshop-Batch3-swetha-27th April 2015:1:00 pm -3:00pm
174 Neeraj Warrier Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16 NCFE ClassX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
175 Roshita B Class V-Mathematics 2015-16   CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Akshata (Sat 9:30-12:30)
176 Imon Banerjee Comprehensive Robotics-Level2 2015-16 NPS-Indiranagar Robotics-27th April-8th May 2015-Rohit-3:30pm-5:30pm Daily, Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 2-Ashish Goel (Mon 5:00-7:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 2-Mandal (wed 6:00-7:30)(Sat 4:30-6:30)
177 Ajinkya Pavale MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16    
178 Misha Gupta Class IV-Mathematics 2015-16 CMR NPS , Kalyan Nagar CLASS 4-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Sat 2:00-5:00))
179 Aditya S Pavale MathsMastermind Summer Workshop-2015 2015-16    
180 Arjun S CLASS VII-MATHEMATICS 2015-16   Mathsmastermind IQ Workshop-Batch3-JR3-Swetha-13th-25th April 2015:12:30pm-2:30pm, Robotics-13th April-24th April 2015-Rohit-3:00pm-5:00pm, CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Sat 2:00-5:00)
181 Aaditya Nair ClassV-Science 2015-16 NCFE CLASS 5-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 9:30-12:30)
182 Priyanka V Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16 HAL GnanaJyothi School ClassX-ICSE-PCM Integrated-2015-16
183 Puji Krimmel C CLASS VII-MATHEMATICS 2015-16 NCFE CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Sat 2:00-5:00)
184 Advaith Vishnu Shyam Class V-Mathematics 2015-16 Frank Anthony Public School CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Mon & Wed 5:00-6:30)
185 Harshith Duba Class VI-Mathematics, Class VI-Science 2015-16, 2014-2015   CLASS 6-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 2:00-5:00), CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Tues & Thurs 5:00-6:30)
186 Himanshu Kabra Class VI-Mathematics 2015-16 NCFE CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Tues & Thurs 5:00-6:30)
187 Shankaranarayanan C Class VI-Mathematics 2015-16   Mathmastermind IQ Workshop-Batch3-swetha-27th April 2015:1:00 pm -3:00pm, CLASS 6-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 2:00-5:00), CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Tues & Thurs 5:00-6:30)
188 Parizaa Munshi Class V-Mathematics 2015-16   CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Mon & Wed 5:00-6:30)
189 Sujit Dhinakar class VI-SM Integrated-2015-16 2015-16 Baldwin Boys High School CLASS 6-SCIENCE-2015-16-Batch 1-Chitra (Sat 2:00-5:00), CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Swetha (Sat 9:30-12:30)
190 Shrikanth Karthik P S Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16 Frank Anthony Public School ClassIX-ICSE-PCM Integrated-2015-16
191 Deeptesh Dey Class V-Mathematics 2015-16 Air Force School CLASS 5-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Akshata (Mon & Wed 5:00-6:30)
192 Thomas S J Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16 Ryan International-Marathahalli ClassIX-ICSE-PCM Integrated-2015-16
193 Durgaa Class VI-Mathematics 2015-16 NCFE CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Swetha (Sat 9:30-12:30)
194 Aniqah Ahmed Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16   ClassX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
195 Affan Ahmed VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16   Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 2-Mandal (wed 6:00-7:30)(Sat 4:30-6:30)
196 Sai Preetam Reddy VIII-PCM-INTEGRATED-2015-16 2015-16 NCFE Class 8-PHYSICS-2015-16-Batch 1-Ashish Goel (Thurs 5:00-7:00), Class 8-Chemistry-2015-16-Batch 1-Sundar (Sat 1:00-2:00), Class 8-Mathematics-2015-16-Batch 1-Mandal (wed 4:30-6:00)(Sat 10:30-12:30)
197 Mohit Gaggar Class X-PCM Integrated-2015-16 2015-16   ClassX-CBSE-PCM Integrated-2015-16
198 Sanjana Satish Jeevannavar Class VI-Mathematics 2015-16 Baldwin Girls High School CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Swetha (Sat 9:30-12:30)
199 Nikhil Patil Class VII- Mathematics- 2015-16 2015-16   CLASS 7-MATHEMATICS-2015-16-Batch 1-Swetha (Sat 2:00-5:00)
200 Akshat Bhandari Class VI-Mathematics 2015-16 New Horizon Gurukul CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Swetha (Sat 9:30-12:30)
201 Charu G.C Class V-Mathematics 2015-16    
202 Ghanashyam Class IX-PCM Integrated-2015-16 2015-16    
203 Revanth Sreeram Ambati Class VII- Mathematics- 2015-16 2015-16 NCFE Mathsmastermind IQ Workshop-Batch3-JR3-Swetha-13th-25th April 2015:12:30pm-2:30pm
204 Ambati Vishnu Teja Class IV-Mathematics 2015-16 NCFE  
205 Harshavardhan E Class VI-Mathematics 2015-16 Brigade school mahadevpura CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Swetha (Sat 9:30-12:30)
206 Arisha Jaiswal Class IV-Mathematics 2015-16    
207 Nitin Kumar Reddy Class VI-Mathematics 2015-16 GitanjaliVidhyalaya CLASS 6-MATHEMATICS-2015-16-Batch 2-Swetha (Sat 9:30-12:30)
208 HARDARSHAN E Class VI-Mathematics 2015-16 bRIDGE SCHOOL  

Admission Helpline:9019170357